Skannet arkivmateriale

Statsrådssekretariatet, Bilag til forhandlingsprotokoller, journalsaker, fullmakter til Eidsvollsrepresentantene m.m., stykke 7, 1814


Byene i Akershus stift

Arendal

11.03.1814

Representantvalg

(3)

Drammen / Bragernes, Strømsø og Tangen menigheter

25.02.1814

Representantvalg

(5)

Drammen / Bragernes og Strømsø menigheter

25.02.1814

Valgmannsvalg

(8)

Drammen / Tangen menighet

25.02.1814

Valgmannsvalg

(10)

Halden (Fredrikshald)

25.02.1814

Representantvalg

(12)

Fredrikstad

25.02.1814

Representantvalg

(16)

Holmestrand

25.02.1814

Representantvalg

(19)

Kongsberg

04.03.1814

Representantvalg

(20)

Kragerø

04.03.1814

Representantvalg

(22)

Kristiania / Vår Frelsers og Akershus slottsm.het

15.03.1814

Representantvalg

(24)

Kristiania / Akershus slottsmenighet

25.02.1814

Valgmannsvalg

(27)

Kristiania / Vår Frelsers menighet

03.03.1814

Valgmannsvalg

(28)

Larvik

04.03.1814

Representantvalg

(30)

Moss

25.02.1814

Representantvalg

(33)

Porsgrunn

04.03.1814

Representantvalg

(35)

Skien

04.03.1814

Representantvalg

(37)

Tønsberg

04.03.1814

Representantvalg

(39)

Risør

11.03.1814

Representantvalg

(41)

Byene i Kristiansand, Bergen og Trondheim stifter

Bergen / Byens fire menigheter

14.03.1814

Representantvalg

(45)

Bergen / Domkirkens menighet

11.03.1814

Valgmannsvalg

(48)

Bergen / St. Mariakirkens tyske menighet

11.03.1814

Valgmannsvalg

(50)

Bergen / Nykirkens menighet

11.03.1814

Valgmannsvalg

(52)

Bergen / Korskirkens menighet

11.03.1814

Valgmannsvalg

(54)

Kristiansand /Domkirkens menighet

04.03.1814

Representantvalg

(57)

Kristiansund

11.03.1814

Representantvalg

(59)

Molde

11.03.1814

Representantvalg

(61)

Stavanger

18.03.1814

Representantvalg

(62)

Trondheim / Domkirken og Vår Frue menigheter

09.03.1814

Representantvalg

(64)

Land- og Sjømilitæretaten

Akershusiske ridende jegerkorps, vervede kompani

12.03.1814

Representantvalg

(68)

Akershusiske skarpskytterregiment

17.03.1814

Representantvalg

(69)

Artilleribrigaden

22.03.1814

Representantvalg

(71)

Bergenhusiske infanteriregiment, 1. og 2. feltbat.

31.03.1814

Representantvalg

(73)

Ingeniørbrigaden

08.04.1814

Representant- og valgmannsvalg

(74)

Nordenfjeldske infanteriregiment, alle bataljoner

10.03.1814

Representant- og valgmannsvalg

(76)

Norske jegerkorps

14.03.1814

Representant- og valgmannsvalg

(79)

Opplandske infanteriregiment, bat. og landvern

27.02.1814

Representantvalg

(81)

Røros frivillige bergjegerkorps

??.03.1814

Representantvalg

(84)

Søndenfjeldske dragonregiment, 12 kompanier

28.03.1814

Representant- og valgmannsvalg

(86)

Søndenfjeldske infanteriregiment, bat. og landvern

10.03.1814

Representant- og valgmannsvalg

(88)

Telemarkske infanteriregiment, Fredriksvern landv.

28.02.1814

Edsavleggelse

(91)

Telemarkske infanteriregiment, alle bat. og landv.

28.03.1814

Representant- og valgmannsvalg

(93)

Telemarkske infanteriregiment, Nummedalske kompani

19.03.1814

Personlig edsavleggelse

(96)

Telemarkske infanteriregiment, Breviks batterier

22.03.1814

Personlig edsavleggelse

(97)

Telemarkske infanteriregiment, Onsø

25.03.1814

Personlig edsavleggelse

(98)

Telemarkske infanteriregiment, 2. feltbataljon

24.02.1814

Edsavleggelse

(99)

Telemarkske infanteriregiment, 1. feltbataljon

24.02.1814

Edsavleggelse

(101)

Telemarkske infanteriregiment, Drammen landv, dep.

08.03.1814

Edsavleggelse

(103)

Telemarkske infanteriregiment, Drammen landv, dep.

08.03.1814

1. valgmannsvalg

(105)

Telemarkske infanteriregiment, Drammen landv, dep.

25.03.1814

2. valgmannsvalg

(106)

Telemarkske infanteriregiment, Fredriksvern landve

28.02.1814

1. valgmannsvalg

(107)

Telemarkske infanteriregiment, 2. feltbataljon

03.03.1814

1. valgmannsvalg

(109)

Telemarkske infanteriregiment, 2. feltbataljon

26.03.1814

2. valgmannsvalg

(110)

Telemarkske infanteriregiment, 1. feltbataljon

24.02.1814

1. valgmannsvalg

(111)

Telemarkske infanteriregiment, 1. feltbataljon

26.03.1814

2. valgmannsvalg

(113)

Telemarkske infanteriregiment, 1. og 2. felt- og d

28.03.1814

Representantvalg

(114)

Trondhjemske dragonkorps

09.03.1814

Representantvalg

(116)

Første Trondhjemske infanteriregiment

??.03.1814

Representantvalg

(118)

Vesterlenske infanteriregiment, bat. og landvern

28.02.1814

Representant- og valgmannsvalg

(120)

Sjødefensjonen

Sjødefensjonen, Kristiansand verft

28.03.1814

Valgmannsvalg

(124)

Sjødefensjonen, Fredriksvern verft

01.03.1814

Valgmannsvalg

(125)

Sjødefensjonen, Kristiansand verft

28.03.1814

Valgmannsvalg

(128)

Sjødefensjonen samlet

03.04.1814

Representantvalg

(129)

Sjødefensjonen, Fredriksvern verft

01.03.1814

Edsavleggelse

(130)

Sjødefensjonen, briggen 'Allart'

28.03.1814

Valgmannsvalg

(131)

Sjødefensjonen, briggen 'Alsen'

28.03.1814

Valgmannsvalg

(132)

Sjødefensjonen, briggen 'Kiel'

28.03.1814

Valgmannsvalg

(133)

Sjødefensjonen, briggen 'Langeland'

28.03.1814

Valgmannsvalg

(134)

Sjødefensjonen, briggen 'Lolland'

28.03.1814

Valgmannsvalg

(135)

Sjødefensjonen, briggen 'Seagull'

28.03.1814

Valgmannsvalg

(136)

Smålenenes amt (Østfold)

Amtet

21.03.1814

Representantvalg

(138)

Aremark

04.03.1814

Valgmannsvalg

(140)

Askim

25.02.1814

Valgmannsvalg

(141)

Berg

25.02.1814

Valgmannsvalg

(142)

Borge og Torsnes

25.02.1814

Valgmannsvalg

(143)

Eidsberg

04.03.1814

Valgmannsvalg

(145)

Glemmen

25.02.1814

Valgmannsvalg

(146)

Hobøl

04.03.1814

Valgmannsvalg

(149)

Hvaler

25.02.1814

Valgmannsvalg

(150)

Idd

25.02.1814

Valgmannsvalg

(152)

Moss landdistrikt

25.02.1814

Valgmannsvalg

(153)

Onsøy

25.02.1814

Valgmannsvalg

(157)

Råde

25.02.1814

Valgmannsvalg

(159)

Rakkestad

04.03.1814

Valgmannsvalg

(160)

Rygge

23.02.1814

Valgmannsvalg

(161)

Rødenes

25.02.1814

Valgmannsvalg

(163)

Skiptvet

25.02.1814

Valgmannsvalg

(164)

Skjeberg

25.02.1814

Valgmannsvalg

(165)

Spydeberg

04.03.1814

Valgmannsvalg

(166)

Tune

25.02.1814

Valgmannsvalg

(167)

Trøgstad

25.02.1814

Valgmannsvalg

(168)

Våler

04.03.1814

Valgmannsvalg

(169)

Akershus amt

Amtet

17.03.1814

Representantvalg

(172)

Aker

25.02.1814

Valgmannsvalg

(173)

Asker

25.02.1814

Valgmannsvalg

(175)

Eidsvoll

25.02.1814

Valgmannsvalg

(178)

Enebakk

25.02.1814

Valgmannsvalg

(180)

Fet

25.02.1814

Valgmannsvalg

(183)

Gjerdrum

25.02.1814

Valgmannsvalg

(185)

Hurdal

25.02.1814

Valgmannsvalg

(186)

Høland

04.03.1814

Valgmannsvalg

(188)

Kråkstad

25.02.1814

Valgmannsvalg

(190)

Nannestad

04.03.1814

Valgmannsvalg

(192)

Nittedal

25.02.1814

Valgmannsvalg

(194)

Nes

25.02.1814

Valgmannsvalg

(196)

Nesodden

25.02.1814

Valgmannsvalg

(199)

Oslo Hospital

25.02.1814

Valgmannsvalg

(200)

Skedsmo

25.02.1814

Valgmannsvalg

(202)

Sørum

25.02.1814

Valgmannsvalg

(204)

Ullensaker

25.02.1814

Valgmannsvalg

(206)

Aurskog

25.02.1814

Valgmannsvalg

(208)

Vestby

25.02.1814

Valgmannsvalg

(210)

Ås

25.02.1814

Valgmannsvalg

(212)

Hedemarkens amt

Amtet

15.03.1814

Representantvalg

(215)

Åmot

04.03.1814

Valgmannsvalg

(218)

Elverum

25.02.1814

Valgmannsvalg

(219)

Grue

25.02.1814

Valgmannsvalg

(221)

Hof

25.02.1814

Valgmannsvalg

(223)

Kvikne

04.03.1814

Valgmannsvalg

(225)

Løten

25.02.1814

Valgmannsvalg

(226)

Nes

27.02.1814

Valgmannsvalg

(228)

Nes

05.03.1814

Avbud til amtsvalget

(229)

Nord-Odal (Sand)

25.02.1814

Valgmannsvalg

(230)

Sør-Odal (Strøm)

25.02.1814

Valgmannsvalg

(231)

Rendalen

04.03.1814

Valgmannsvalg

(232)

Ringsaker

25.02.1814

Valgmannsvalg

(234)

Romedal

25.02.1814

Valgmannsvalg

(237)

Stange

25.02.1814

Valgmannsvalg

(238)

Tolga

04.03.1814

Valgmannsvalg

(240)

Trysil

25.02.1814

Valgmannsvalg

(242)

Tynset

04.03.1814

Valgmannsvalg

(243)

Vang

25.02.1814

Valgmannsvalg

(246)

Vinger

25.02.1814

Valgmannsvalg

(247)

Kristians amt (Oppland)

Amtet

14.03.1814

Representantvalg

(249)

Biri

04.03.1814

Valgmannsvalg

(251)

Fåberg

25.02.1814

Valgmannsvalg

(254)

Fron

04.03.1814

Valgmannsvalg

(256)

Gausdal

25.02.1814

Valgmannsvalg

(259)

Gran

25.02.1814

Valgmannsvalg

(262)

Jevnaker

25.02.1814

Valgmannsvalg

(264)

Land

04.03.1814

Valgmannsvalg

(267)

Lesja

04.03.1814

Valgmannsvalg

(271)

Lom

04.03.1814

Valgmannsvalg

(273)

Nord-Aurdal

04.03.1814

Valgmannsvalg

(275)

Ringebu

25.02.1814

Valgmannsvalg

(278)

Slidre

04.03.1814

Valgmannsvalg

(281)

Sør-Aurdal

04.03.1814

Valgmannsvalg

(284)

Toten

04.03.1814

Valgmannsvalg

(287)

Vang

25.02.1814

Valgmannsvalg

(290)

Vardal

04.03.1814

Valgmannsvalg

(293)

Vågå

04.03.1814

Valgmannsvalg

(296)

Øyer

04.03.1814

Valgmannsvalg

(299)

Buskeruds amt

Amtet

30.03.1814

Representantvalg

(303)

Ål

04.03.1814

Valgmannsvalg

(305)

Eiker (Haug med Bakke)

04.03.1814

Valgmannsvalg

(308)

Flesberg og Svenne

04.03.1814

Valgmannsvalg

(310)

Flesberg / Lyngdal

25.03.1814

Valgmannsvalg

(312)

Hole

25.02.1814

Valgmannsvalg

(314)

Hurum

04.03.1814

Valgmannsvalg

(316)

Lier

25.02.1814

Valgmannsvalg

(320)

Modum

25.02.1814

Valgmannsvalg

(324)

Nes

04.03.1814

Valgmannsvalg

(326)

Norderhov

25.02.1814

Valgmannsvalg

(329)

Rollag

04.03.1814

Valgmannsvalg

(333)

Røyken

25.02.1814

Valgmannsvalg

(335)

Sandsvær (Efteløt)

04.03.1814

Valgmannsvalg

(339)

Sigdal

25.02.1814

Valgmannsvalg

(342)