Skannet arkivmateriale

Statsrådssekretariatet, Bilag til forhandlingsprotokoller, journalsaker, fullmakter til Eidsvollsrepresentantene m.m., stykke 8, 1814


Jarlsberg grevskap (Vestfold)

Grevskapet

14.03.1814

Representantvalg

(3)

Andebu

04.03.1814

Valgmannsvalg

(6)

Borre og Nykirke

04.03.1814

Valgmannsvalg

(7)

Botne, Holmestrand og Hillestad

03.03.1814

Valgmannsvalg

(8)

Hof

25.02.1814

Valgmannsvalg

(9)

Hurum / Strømmen

04.03.1814

Valgmannsvalg

(10)

Lardal

04.03.1814

Valgmannsvalg

(14)

Nøtterøy

04.03.1814

Valgmannsvalg

(16)

Ramnes

04.03.1814

Valgmannsvalg

(17)

Sande

25.02.1814

Valgmannsvalg

(19)

Sem, Slagen og Vallø Saltverk

04.03.1814

Valgmannsvalg

(20)

Skoger

05.03.1814

Valgmannsvalg

(22)

Stokke

04.03.1814

Valgmannsvalg

(24)

Våle

25.02.1814

Valgmannsvalg

(26)

Larvik grevskap (Vestfold)

Grevskapet

10.03.1814

Representantvalg

(28)

Brunlanes

25.02.1814

Valgmannsvalg

(30)

Hedrum

04.03.1814

Valgmannsvalg

(32)

Sandar (Sandeherred)

25.02.1814

Valgmannsvalg

(34)

Tjølling

25.02.1814

Valgmannsvalg

(36)

Bratsberg amt (Telemark)

Amtet

23.03.1814

Representantvalg

(38)

Bamble og Langesund

04.03.1814

Valgmannsvalg

(40)

15.03.1814

Valgmannsvalg

(41)

Drangedal

04.03.1814

Valgmannsvalg

(42)

Eidanger

04.03.1814

Valgmannsvalg

(44)

Gjerpen

11.03.1814

Valgmannsvalg

(46)

Heddal (Hitterdal)

04.03.1814

Valgmannsvalg

(48)

Hjartdal

18.03.1814

Valgmannsvalg

(50)

Holla

04.03.1814

Valgmannsvalg

(52)

Kviteseid

18.03.1814

Valgmannsvalg

(55)

Lårdal

1814.03.20

Valgmannsvalg

(57)

Mo

18.03.1814

Valgmannsvalg

(59)

Fyresdal (Moland)

??.03.1814

Valgmannsvalg

(61)

Nissedal

18.03.1814

Valgmannsvalg

(62)

Sannidal

20.03.1814

Valgmannsvalg

(64)

Sauherad (Saude)

04.03.1814

Valgmannsvalg

(66)

Seljord

18.03.1814

Valgmannsvalg

(67)

Solum

04.03.1814

Valgmannsvalg

(69)

Tinn

18.03.1814

Valgmannsvalg

(70)

Vinje

18.03.1814

Valgmannsvalg

(72)

Nedenes amt (Aust-Agder)

Amtet

14.03.1814

Representantvalg

(75)

Birkenes

11.03.1814

Valgmannsvalg

(77)

Dypvåg

11.03.1814

Valgmannsvalg

(79)

Flosta

13.03.1814

Valgmannsvalg

(80)

Gjerstad

11.03.1814

Valgmannsvalg

(82)

Holt

11.03.1814

Valgmannsvalg

(85)

Hommedal (Landvik og Eide)

12.03.1814

Valgmannsvalg

(88)

Vestre Moland og Høvåg

11.03.1814

Valgmannsvalg

(91)

Østre Moland og Tromøy

11.03.1814

Valgmannsvalg

(94)

Søndeled

11.03.1814

Valgmannsvalg

(97)

Øyestad, Fjære og Froland

11.03.1814

Valgmannsvalg

(99)

Råbyggelagets amt (Aust-Agder)

Amtet

23.03.1814

Representantvalg

(103)

Åmli, Mykland, Gjøvdal og Tovdal

11.03.1814

Valgmannsvalg

(106)

Åseral

11.03.1814

Valgmannsvalg

(108)

Bygland

11.03.1814

Valgmannsvalg

(110)

Evje, Hornnes, Iveland og Vegusdal

11.03.1814

Valgmannsvalg

(111)

Herefoss

19.03.1814

Valgmannsvalg

(115)

Valle, Hyllestad og Bykle

18.03.1814

Valgmannsvalg

(117)

Mandals amt (Vest-Agder)

Amtet

19.03.1814

Representantvalg

(120)

Finsland

11.03.1814

Valgmannsvalg

(124)

Holum, Øyslebø og Laudal

11.03.1814

Valgmannsvalg

(126)

Mandal / Halse

11.03.1814

Valgmannsvalg

(128)

Mandal / Hartmark

13.03.1814

Valgmannsvalg

(130)

Oddernes

11.03.1814

Valgmannsvalg

(132)

Søgne

??.03.1814

Valgmannsvalg

(133)

Søgne / Greipstad

??.03.1814

Valgmannsvalg

(135)

Tveit

11.03.1814

Valgmannsvalg

(136)

Audnedal / Valle

11.03.1814

Valgmannsvalg

(137)

Audnedal / Konsmo

11.03.1814

Valgmannsvalg

(139)

Audnedal / Spangereid

11.03.1814

Valgmannsvalg

(140)

Audnedal / Vigmostad

11.03.1814

Valgmannsvalg

(141)

Øvrebø

??.03.1814

Valgmannsvalg

(143)

Øvrebø / Hægeland

??.03.1814

Valgmannsvalg

(144)

Øvrebø / Vennesla

??.03.1814

Valgmannsvalg

(146)

Lister amt (Vest-Agder)

Amtet

16.03.1814

Representantvalg

(148)

Bakke

11.03.1814

Valgmannsvalg

(151)

Bakke / Gyland

11.03.1814

Valgmannsvalg

(154)

Bakke / Tonstad

11.03.1814

Valgmannsvalg

(157)

Bjelland

11.03.1814

Valgmannsvalg

(160)

Bjelland / Grindheim

11.03.1814

Valgmannsvalg

(163)

Hidra

11.03.1814

Valgmannsvalg

(166)

Lyngdal / Å

11.03.1814

Valgmannsvalg

(169)

Lyngdal / Austad

11.03.1814

Valgmannsvalg

(172)

Lyngdal / Kvås

11.03.1814

Valgmannsvalg

(175)

Nedre Kvinesdal / Liknes og Feda

11.03.1814

Valgmannsvalg

(178)

Øvre Kvinesdal / Hægebostad, Eiken og Fjotland

11.03.1814

Valgmannsvalg

(180)

Vanse

11.03.1814

Valgmannsvalg

(183)

Vanse / Farsund

11.03.1814

Valgmannsvalg

(186)

Vanse / Herad

11.03.1814

Valgmannsvalg

(189)

Vanse / Spind

11.03.1814

Valgmannsvalg

(192)

Stavanger amt (Rogaland)

Amtet

24.03.1814

Representantvalg

(196)

Stavanger / Hetland (Frue)

18.03.1814

Valgmannsvalg

(200)

Stavanger / Randaberg

18.03.1814

Valgmannsvalg

(201)

Avaldsnes

18.03.1814

Valgmannsvalg

(202)

Bakke

11.03.1814

Valgmannsvalg

(206)

Bakke / Tonstad

11.03.1814

Valgmannsvalg

(208)

Egersund / Ladestedet

11.03.1814

Valgmannsvalg

(210)

Egersund / Ogna

18.03.1814

Valgmannsvalg

(212)

Finnøy

18.03.1814

Valgmannsvalg

(214)

Finnøy / Talgje

18.03.1814

Valgmannsvalg

(216)

Hå / Nærem, Bø og Varhaug

18.03.1814

Valgmannsvalg

(218)

Håland (Sola)

18.03.1814

Valgmannsvalg

(219)

Helleland

18.03.1814

Valgmannsvalg

(221)

Helleland / Heskestad

18.03.1814

Valgmannsvalg

(223)

Helleland / Bjerkreim

11.03.1814

Valgmannsvalg

(225)

Hjelmeland

18.03.1814

Valgmannsvalg

(227)

Høyland

18.03.1814

Valgmannsvalg

(229)

Jelsa

18.03.1814

Valgmannsvalg

(231)

Klepp / Klepp, Bore og Orre

18.03.1814

Valgmannsvalg

(233)

Lye / Time

18.03.1814

Valgmannsvalg

(234)

Lye / Gjesdal

18.03.1814

Valgmannsvalg

(235)

Nedstrand

??.03.1814

Valgmannsvalg

(236)

Rennesøy / Hausken, Sørbø, Askø, Utstein kl, Kvits

18.03.1814

Valgmannsvalg

(238)

Skjold

18.03.1814

Valgmannsvalg

(239)

Skjold / Tysvær

18.03.1814

Valgmannsvalg

(241)

Skjold / Vats

18.03.1814

Valgmannsvalg

(242)

Skudenes / Falnes

18.03.1814

Valgmannsvalg

(243)

Skudenes / Åkra

18.03.1814

Valgmannsvalg

(245)

Skudenes / Bokn

18.03.1814

Valgmannsvalg

(247)

Skudenes / Ferkingstad

18.03.1814

Valgmannsvalg

(249)

Sokndal

18.03.1814

Valgmannsvalg

(251)

Strand

18.03.1814

Valgmannsvalg

(252)

Strand / Høle

20.03.1814

Valgmannsvalg

(254)

Suldal / Suldal, Sauda og Røldal

18.03.1814

Valgmannsvalg

(256)

Torvastad

18.03.1814

Valgmannsvalg

(258)

Vikedal / Vikedal, Sandeid og Imsland

18.03.1814

Valgmannsvalg

(260)

Søndre Bergenhus amt (Hordaland)

Amtet

28.03.1814

Representantvalg

(262)

Årstad (St. Jørgens Hospital)

11.03.1814

Valgmannsvalg

(265)

Askøy

11.03.1814

Valgmannsvalg

(266)

Askøy

11.03.1814

Fullmakt

(268)

Etne

18.03.1814

Valgmannsvalg

(269)

Fana

11.03.1814

Valgmannsvalg

(271)

Finnås

18.03.1814

Valgmannsvalg

(273)

Fjelberg

18.03.1814

Valgmannsvalg

(275)

Granvin (Ulvik)

18.03.1814

Valgmannsvalg

(277)

Hamre

11.03.1814

Valgmannsvalg

(279)

Haus / Haus, Gjerstad, Bruvik, Mjelde og Stamnes

13.03.1814

Valgmannsvalg

(281)

Hosanger

11.03.1814

Valgmannsvalg

(283)

Kinsarvik

15.03.1814

Valgmannsvalg

(284)

Kvinnherad

18.03.1814

Valgmannsvalg

(286)

Lindaas

18.03.1814

Valgmannsvalg

(289)

Manger

18.03.1814

Valgmannsvalg

(291)

Os

18.03.1814

Valgmannsvalg

(293)

Skånevik

18.03.1814

Valgmannsvalg

(294)

Stord

18.03.1814

Valgmannsvalg

(296)

Strandebarm

18.03.1814

Valgmannsvalg

(298)

Sund

18.03.1814

Valgmannsvalg

(300)

Tysnes

18.03.1814

Valgmannsvalg

(302)

Vikøy (Kvam)

18.03.1814

Valgmannsvalg

(303)

Voss

11.03.1814

Valgmannsvalg

(305)

Nordre Bergenhus amt (Sogn og Fjordane)

Amtet

30.03.1814

Representantvalg

(308)

Askvoll

18.03.1814

Valgmannsvalg

(310)

Aurland

18.03.1814

Valgmannsvalg

(311)

Davik

18.03.1814

Valgmannsvalg

(312)

Eid

18.03.1814

Valgmannsvalg

(315)

Gulen (Eivindvik)

11.03.1814

Valgmannsvalg

(317)

Førde

18.03.1814

Valgmannsvalg

(321)

Gloppen

18.03.1814

Valgmannsvalg

(323)

Hafslo

18.03.1814

Valgmannsvalg

(324)

Indre Holmedal (Gaular)

18.03.1814

Valgmannsvalg

(325)

Ytre Holmedal (Fjaler)

18.03.1814

Valgmannsvalg

(326)

Innvik

18.03.1814

Valgmannsvalg

(328)

Jostedal

18.03.1814

Valgmannsvalg

(329)

Jølster

18.03.1814

Valgmannsvalg

(330)

Kinn

18.03.1814

Valgmannsvalg

(333)

Lavik

18.03.1814

Valgmannsvalg

(334)

Leikanger

18.03.1814

Valgmannsvalg

(336)

Lærdal

18.03.1814

Valgmannsvalg

(338)

Luster

18.03.1814

Valgmannsvalg

(340)

Selje

18.03.1814

Valgmannsvalg

(342)

Sogndal

18.03.1814

Valgmannsvalg

(344)

Vik

18.03.1814

Valgmannsvalg

(346)

Romsdals amt (Møre og Romsdal)

Amtet

30.03.1814

Representantvalg

(348)

Aukra (Akerøy) og Vågøy

11.03.1814

Valgmannsvalg

(352)

Aure

18.03.1814

Valgmannsvalg

(355)

Aure

18.03.1814

Vitnesbyrd om edsavleggelse

(358)

Aure

18.03.1814

Bekreftelse av valget

(359)

Bolsøy og Kleive

18.03.1814

Valgmannsvalg

(361)

Borgund

18.03.1814

Valgmannsvalg

(363)

Bud (Boe)

21.03.1814

Valgmannsvalg

(366)

Edøy

22.03.1814

Valgmannsvalg

(368)

Grip

11.03.1814

Valgmannsvalg

(370)

Grytten / Grytten, Hen (Isfjorden) og Kors

18.03.1814

Valgmannsvalg

(372)

Grytten / Voll og Eid

20.03.1814

Valgmannsvalg

(375)

Haram

25.03.1814

Valgmannsvalg

(377)

Herøy / Herøy, Sande og Rovde

25.03.1814

Valgmannsvalg

(380)

Hjørundfjord

25.03.1814

Valgmannsvalg

(383)

Kvernes / Bremsnes

11.03.1814

Valgmannsvalg

(385)

Kvernes / Kvernes

13.03.1814

Valgmannsvalg

(387)

Kvernes / Kornstad

13.03.1814

Valgmannsvalg

(389)

Nesset

25.03.1814

Valgmannsvalg

(391)

Norddal / Norddal, Sunnylven (Sundelv) og Geirange

25.03.1814

Valgmannsvalg

(394)

Stangvik

11.03.1814

Valgmannsvalg

(397)

Stranda og Stordal

25.03.1814

Valgmannsvalg

(399)

Sunndal

11.03.1814

Valgmannsvalg

(402)

Surnadal

11.03.1814

Valgmannsvalg

(404)

Tingvoll

18.03.1814

Valgmannsvalg

(407)

Ulstein og Hareid

25.03.1814

Valgmannsvalg

(409)

Vanylven

25.03.1814

Valgmannsvalg

(411)

Veøy

11.03.1814

Valgmannsvalg

(414)

Volda

??.03.1814

Vitnesbyrd om edsavleggelse

(416)

Volda

00.05.1914

Korrespondanse 1914 om manglende fullmakt

(418)

Ørskog

25.03.1814

Valgmannsvalg

(423)

Søndre Trondhjems amt (Sør-Trøndelag)

Amtet

28.03.1814

Representantvalg

(427)

Åfjord

11.03.1814

Valgmannsvalg

(429)

Bjørnør (Roan)

20.03.1814

Valgmannsvalg

(431)

Byneset

11.03.1814

Valgmannsvalg

(433)

Hemne

22.03.1814

Valgmannsvalg

(434)

Hitra

20.03.1814

Valgmannsvalg

(435)

Haltdalen (Holtålen)

18.03.1814

Valgmannsvalg

(437)

Klæbu

11.03.1814

Valgmannsvalg

(438)

Meldal

16.03.1814

Valgmannsvalg

(440)

Melhus

11.03.1814

Valgmannsvalg

(444)

Oppdal

11.03.1814

Valgmannsvalg

(446)

Orkdal

11.03.1814

Valgmannsvalg

(448)

Røros

11.03.1814

Valgmannsvalg

(449)

Selbu og Tydal

04.03.1814

Valgmannsvalg

(451)

Stadsbygd og Rissa

11.03.1814

Valgmannsvalg

(453)

Strinda

12.03.1814

Valgmannsvalg

(456)

Støren

11.03.1814

Valgmannsvalg

(458)

Ørland

11.03.1814

Valgmannsvalg

(459)

Ørland

11.03.1814

(460)

Ørland

11.05.1914

Korrespondanse 1914 om fullmakten

(461)

Nordre Trondhjems amt (Nord-Trøndelag)

Amtet

25.03.1814

Representantvalg

(463)

Beitstad

11.03.1814

Valgmannsvalg

(465)

Fosnes / Fosnes, Otterøy (Vik), Sævik og Flatanger

20.03.1814

Valgmannsvalg

(467)

Frosta

11.03.1814

Valgmannsvalg

(469)

Inderøy

11.03.1814

Valgmannsvalg

(470)

Leksvik

11.03.1814

Valgmannsvalg

(471)

Nærøy

18.03.1814

Valgmannsvalg

(472)

Overhalla (Ranem)

11.03.1814

Valgmannsvalg

(474)

Skogn (Alstahaug)

11.03.1814

Valgmannsvalg

(475)

Snåsa

12.03.1814

Valgmannsvalg

(477)

Stjørdal

22.03.1814

Valgmannsvalg

(478)

Sparbu

11.03.1814

Valgmannsvalg

(480)

Stod (Forr)

??.03.1814

Valgmannsvalg

(481)

Verdal

11.03.1814

Valgmannsvalg

(482)

Ytterøy

11.03.1814

Valgmannsvalg

(483)